Ułatwienia dostępu
Dlaczego warto wybrać GAP na studia drugiego stopnia?
Perspektywy zawodowe
Wśród naszych absolwentów są: urzędnicy samorządowi i rządowi, politycy, działacze społeczni, pracownicy centrów usług biznesowych, przedsiębiorcy, analitycy, bankowcy, inwestorzy i doradcy inwestycyjni, dziennikarze, naukowcy, menedżerowie kultury, doradca Prezydenta RP, sekretarz gminy, ale i sekretarz stanu, radca w Stałym Przedstawicielstwie Rządu RP w Brukseli, prezes zarządu najwyższego budynku w Polsce, twórca huba startupowego.
Nowoczesny program w praktyce – co nas wyróżnia?
Na kierunku GAP:
1. Kształcimy menedżerów i ekspertów gotowych do pracy zarówno w sektorze publicznym (administracja publiczna, spółki komunalne i spółki Skarbu Państwa), jak i sektorze prywatnym (biznes).
2. Łączymy administrację, ekonomię, prawo i zarządzanie, co umożliwia zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy.
3. Wyposażamy w unikalne kompetencje, pozwalające skutecznie działać na styku administracji publicznej i biznesu.
4. Stwarzamy studentom szansę w zdobywaniu praktycznych umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych wydarzeniach i projektach.
5. Oferujemy kilka ścieżek dydaktycznych, dzięki czemu przedmioty są dopasowane do indywidualnych planów zawodowych.
6. Prestiżowa akredytacja międzynarodowa European Association for Public Administration Accreditation (EAPAA) na lata 2019-2026
Co czeka Cię w trakcie studiów i po ich zakończeniu?
1. Projekty zespołowe z oceną opłacalności inwestycji publicznych, warsztaty z design thinking oraz wyjazdowe sympozja z liderami administracji i
2. Możliwość realizacji stażu lub praktyk w urzędzie, banku rozwoju lub firmie konsultingowej, gdzie przetestujesz zdobytą wiedzę w
3. Jako absolwent możesz zostać projektantem, realizatorem i analitykiem polityk publicznych, menedżerem projektów unijnych, konsultantem ESG lub liderem innowacji w samorządzie – kompetencje GAP pasują do administracji, biznesu i organizacji międzynarodowych
Studia drugiego stopnia GAP stanowią odpowiedź na wyzwania XXI wieku
Dzięki temu niezależnie, czy wybierzesz administrację centralną, samorząd, biznes konsultingowy czy organizację międzynarodową, dysponujesz zestawem narzędzi pasujących do realnych problemów – od Krakowa przez Brukselę po Seul.
Atuty kierunku
—> Nowoczesne formy dydaktyczne: debaty oksfordzkie, projekty multimedialne, warsztaty z biznesem, szkolenia, angażowanie praktyków.
—> Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z podmiotami biznesowymi, publicznymi i społecznymi.
—> Udział w sympozjach naukowych i kongresach (m.in. OEES) – jako uczestnik, współorganizator, prelegent.
—> Wyjątkowa atmosfera studiowania.
—> Najwyższe oceny przyznane przez Polską Komisję Akredytacyjną we wszystkich kategoriach.
—> Prestiżowa akredytacja międzynarodowa European Association for Public Administration Accreditation (EAPAA).
Na stronach internetowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie są stosowane pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.